Gerbiami klientai, balandžio 26-29 d. nuoma neveikia. Užklausas galite palikti internetu. Mes su jumis susisieksime.

BALANSINIAI DVIRATUKAI

Bėgikliai yra puikus pasirinkimas vaikams, kurie tik pradeda mokytis važiuoti dviračiu. Jie suteikia galimybę jūsų mažyliui mokytis pusiausvyros ir valdymo, nesirūpinant pedalais. Mūsų vaikiški bėgikliai atitinka aukštus saugos ir kokybės standartus, todėl jie yra puikus pasirinkimas jūsų vaikui.

Balansiniai dviratukai nuo 80 cm iki 112 cm
EcoBalance Next
Беговел ecoBalance Next
Tarifas už dieną
Dienų
от 0,64 per dieną
0,64 17,92 IŠ VISO
Rezervuoti Rezervuoti
Balansiniai dviratukai nuo 85 cm iki 105 cm
FocusRaven Rookie Run
Беговел Focus Raven Rookie Run
Tarifas už dieną
Dienų
от 0,50 per dieną
0,50 14,00 IŠ VISO
Rezervuoti Rezervuoti
Balansiniai dviratukai nuo 85 cm iki 100 cm
Micro G-bike+ Air
Balansiniai dviratukai Micro G-bike+ Air
Tarifas už dieną
Dienų
от 0,54 per dieną
0,54 15,12 IŠ VISO
Rezervuoti Rezervuoti
Rodyti 1-3 iš 3

Sveiki atvykę į tik-tak.lt - vaikiškų prekių nuomos paslaugą Vilniuje! Mes didžiuojamės siūlydami platų vaikiškų bėgiklių asortimentą nuomai, kuris padės jūsų vaikui išmokti važiuoti ir tobulinti motorikos įgūdžius.

Nuomojant vaikišką bėgiklį iš tik-tak.lt, tai patogus sprendimas trumpalaikiam naudojimui. Galite pasirinkti tinkamą dydį ir dizainą, kuris patiks jūsų vaikui. Mūsų bėgikliai yra lengvi ir patvarūs, užtikrinantys saugumą ir komfortą važiuojant.

Mūsų tik-tak.lt komanda garantuoja kiekvieno bėgiklio švarumą ir patikimumą prieš jį nuomojant. Mes reguliariai atliekame techninį aptarnavimą ir patikrinimus, kad įsitikintume, jog bėgiklis yra puikios būklės. Mes darome viską, kad suteiktume jums geriausią vaikiškų bėgiklių nuomos patirtį Vilniuje.

Nepaleiskite galimybės suteikti savo vaikui nuostabią galimybę išmokti važiuoti dviračiu. Nuomokite vaikišką bėgiklį iš tik-tak.lt jau šiandien ir sukūrkite nepakartojamus prisiminimus visai šeimai!