Gerbiami klientai! Nuo birželio 24 d. iki liepos 13 d. nuoma neveikia. Užklausas galite palikti internetu. Mes su jumis susisieksime.

mažiems keliautojams

Automobilinės kėdutės

saugumas ir komfortas

Boksuoti nuomai

valymo technika

Kärcher Puzzi 10/1

plaunantis siurblys

Boksuoti nuomai

kelionių sistemos

Vaikiški vežimėliai

vežimėliai su lopšiu
vežimėliai-skėtukai

Boksuoti nuomai

vaikų važiuoklės

Balansiniai dviratukai

paspirktukai
dviračiai

Boksuoti nuomai

kelioninės lovytės

Maniežo-lovelės

namams ir kelionėms

Boksuoti nuomai

Kūdikių sūpynės

4Moms MamaRoo

vežimėliai su lopšiu

Boksuoti nuomai

Balansiniai gultukai

Babysitter Balance

BabyBjorn

Boksuoti nuomai

valymo technika

Hobot 388 Ultrasonic

langų valymo robotas

Boksuoti nuomai

Tik-Tak nuomos salonas

Sveiki atvykę į Tik-Tak buitinės technikos nuomos svetainę! Mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti platų produkt 

ų asortimentą, įskaitant vaikiškus daiktus ir valymo įrangą.

Tiems, kurie nori užtikrinti patogų vaikų buvimą, mes siūlome vaikiškas lovytes, automobilių kėdutes, vaikiškus vežimėlius ir daugiau. Visi mūsų produktai patikrinami griežtu kokybės kontrolės procesu, todėl galite būti tikri dėl jų saugumo ir patikimumo.

Be to, mes siūlome platų valymo įrangos pasirinkimą. Mūsų asortimente yra siurblių, šluotų, mopų, antgaliai ir daugiau. Visi produktai yra puikios būklės ir pasiruošę naudoti.

Mes suprantame, kad Jums gali prireikti mūsų įrangos trumpam laikui. Todėl mes siūlome lankstų nuomos sistemą, kuri leidžia nuomoti produktus kelias valandas, dienas ar savaites. Jūs galite atsiimti produktus iš mūsų parduotuvės arba užsakyti pristatymą iki namų durų.

Mūsų tikslas - suteikti mūsų klientams geriausią aptarnavimą ir kokybiškus produktus už prieinamas kainas. Jei turite kokių nors klausimų ar reikia pagalbos pasirinkti produktus, mūsų patyrę darbuotojai su malonumu Jums padės.

Populiarios nuomos prekės

RideAlong mini Thule nuomojama
Dviratinė kėdė Thule
RideAlong mini

labiausiai integruota ir patogiausia naudoti vaiko dviratinė kėdė priekyje rinkoje

Bėgovelis Chillafish BMXie
Vaikiškas bėgimas Chillafish BMXie

dviguba rėmas, masiški oro padangos, sportiškai lenktas vairas ir ryški spalvų paletė

Pramoginė vežimėlis Cybex PRIAM LUX
Pramoginė vežimėlis Cybex PRIAM LUX

prisitaiko prie visų modernios jaunos šeimos poreikių, ar tai būtų kelionės, apsilankymas restorane ar pasivaikščiojimas žieminiame parke

Hobot-2S
Langų valymo robotas Hobot-2S

HOBOT sukurtas stiklo valymui, net nepaisant storio ar dizaino

Puzzi 10/1, Kärcher
Puzzi 10/1, Kärcher

plovimo siurblys Kärcher Puzzi 10/1, kurį sudaro grindų priedas ir minkštosios baldų priedas, puikiai tinka efektyviam higieniškam valymui mažoje ir vidutinėje patalpų plotėje

Atsiliepimai

Sužinokite, ką žmonės sako apie mūsų paslaugą
photo

Nuo mūsų sūnelio gimimo naudojame Tiktak nuomos paslaugas. Jis greitai auga, ir nematau prasmės pirkti brangių daiktų, kurių reikia tik kelias mėnesius, kai galima juos išsinuomoti už labai prieinamas kainas.

-Anna
photo

Tiktak nuomos paslauga - tikras atradimas mūsų šeimai. Mes nuomojome viską, nuo svarstyklių kūdikiams iki vežimėlių ir žaislų. Puikus pasirinkimas, protingai parinktas asortimentas ir geriausi pasaulio prekių ženklai. Tiktak taupo pinigus ir nervus tėvams. Rekomenduoju!

-Maria
photo

Norėčiau padėkoti Tiktak nuomos paslaugos darbuotojams. Greitai atsakėte į mūsų užklausą, išsamiai patarėte, padėjote atrasti vežimėlį kelionei lėktuvu su kūdikiu, greitai pristatėte. Esame labai patenkinti paslaugos lygiu ir dar kartą kreipsimės į jūsų paslaugas.

-Marat

Geriausi prekių ženklai

Siūlome tik patikimų ir patikrintų gamintojų produktus nuomai

Būti vaikų prekių nuomos „TikTak“ klientu

  • Pelninga - nes kūdikių prekės kainuoja brangiai, o nuoma suteikia galimybę sutaupyti reikšmingą šeimos biudžeto dalį, tuo pačiu suteikiant savo mažyliui viską geriausią..
  • Protinga - nes nuoma leidžia išbandyti vaikų prekes prieš perkant, leidžia jums nuspręsti, ar jos jums tinka, ar jūsų vaikui jos patinka.
  • Prieinama - nes mūsų nuomos kainos yra žemos, didelis asortimentas, nėra eilėse laukiančių žmonių.
  • Patogu - nes mūsų nuoma suteikia galimybę mokėti internetinio bankininkystės būdu, vykdo kurjerinę pristatymą užsakymo dieną, suteikia išsamią konsultaciją dėl visų klausimų, jus dominančių.
Yra Instagram'e? Mes taip pat!

Prenumeruok mus ir parodykime jums naujus produktus, pasidalinsime linksmomis istorijomis ir suteiksime 5 % nuolaidą kiekvienam užsakymui!

PRENUMERUOKITE